BMW-TEAM-POZNAN.PL

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLOT / MEGA SPOT w Poznaniu w 2014 r.
Autor Wiadomość
sajmon12 

Model BMW: E39 528
Kod silnika: M52B28
Wysłany: 2014-01-13, 19:24   

Czyli jest szansa :)

kwadratowi.e30 
Patrycja Jan

Model BMW: E30 320iC, E34 525iA
Kod silnika: M20B20, M50B25
Wysłany: 2014-01-13, 19:44   

Z racji, że temat zaczął się rozrastać my także zaczęliśmy myśleć nad jakimś miejscem odpowiadającym temu, aby mega spot doszedł do skutku.
Co prawda nie jest to tor ani nic w tym rodzaju więc zręcznościówki pewnie odpadaja...
Tą propozycje otrzymaliśmy od naszych znajomych: http://krosinko.pl/index....&do=album&id=13 osobiście jeszcze nie mieliśmy okazji tam gościc także wstrzymujemy się od wszelkich pochlebień czy wytykania wad na tą oferte. Całość znajduje sie w Krosinku k. Mosiny (tj. wylot z Mosiny na Czempiń). Odległość w przybliżeniu to ok. 20km od centrum Poznania. Z tego co jesteśmy zorientowani do terenu prowadzi utwardzony, asfaltowy dojazd ale dla pewności możemy podjechać tam w jakis weekend i upewnić się na 100% :) gdyż w mosinie jesteśmy co ok. 2tyg
To tylko taka nasza mała propozycja miejsca gdzie można byłoby to wszystko urządzić ;) Zagłębiając się w dalszą część organizacji (tej gastronomicznej :mrgreen: ) jesteśmy w stanie zorganizować stoisko z watą cukrową, popcornem i napojami :) to oczywiście propozycja bardziej dla młodszych uczestników spotu do którego ewentualnie by doszło ale chyba nie tylko ;)

Kris325i 
Krzychu

Model BMW: E-36 325i coupe
Kod silnika: M50B25
Wysłany: 2014-01-13, 22:00   

Moim zdaniem odpada jeśli nie ma asfaltu i sprawnościówki bo to jedna z większych atrakcji i tym też przyciągamy inne kluby na zlot ale ta miejscówka byłaby idealna na nocleg i integracje po zlocie tylko nie wiem czy tam jest opcja noclegu.

baster 

Model BMW: E34 525TDS
Kod silnika: M51D25
Wysłany: 2014-01-13, 22:07   

Kris325i napisał/a:
Moim zdaniem odpada jeśli nie ma asfaltu i sprawnościówki bo to jedna z większych atrakcji i tym też przyciągamy inne kluby na zlot ale ta miejscówka byłaby idealna na nocleg i integracje po zlocie tylko nie wiem czy tam jest opcja noclegu.

namioty i jazdaaaa :D

Świder 
Hubert

Model BMW: e46 320d 6gang
Kod silnika: M47N20
Wysłany: 2014-01-14, 10:14   

W gadkach jest lotnisko zerniki zjazd z autostrady bardzo łatwy.... Ja myślę że trzeba obgadac to w piątek i podjąć decyzję a później szukać sponsorów. Mogę się tego podjąć z kimś.
Krzychu nie martw się ujezdzanie dzikiej świni tez może być w programie tylko musisz zacząć ujezdzac te dziki na mieście żeby dojść do wprawy :hyhy:

WRak 
Prezes

Model BMW: E39 525 TDS
Wysłany: 2014-01-14, 11:25   

Żerniki mają bardzo małe to lotnisko...

Odpuściłem je sobie od razu bo widziałem je na żywo z bardzo bliska...

W dodatku jest ono czynne..

WRak 
Prezes

Wysłany: 2014-01-14, 19:23   

Z wiadomości parafialnych!!!!

Byłem dziś z sajmon12 na Bednarach.

Sprawa wygląda następująco:

Cena niestety nie jest mała bo będą chcieli ok 6-7 tyś zł

Pierwsze pytanie PREZESA ZSC było: "a ile macie kasy?"

Nasza odpowiedź że mało...

Zaproponował w tej cenie połowę lotniska, tzn:

Przewiózł nas po tym i powiem szczerze że jest to duuuuuuuuuuuuuuże w chuuuuuuuuuuj!!!

Lekko 200-300 samochodów może się tam zmieścić....
Można zrobić tak szczerze tor sprawnościowy i wyścig na 1/4... (bez kolizyjnie)

Ich cena nie jest mała, ale w zamian dostajemy baaaaaaaardzo dużą przestrzeń.

Jeden duży minus... to dojazd.... Chyba że ktoś zna lepszą drogę niż ta co my jechaliśmy...

Jutro mam dostać @ z dokładną wyceną.

Co sądzicie o tym??

Czy nadal ograniczamy sie tylko do naszych zaprzyjaźnionych klubów??

Czekam na Wasze opinie

Kris325i 
Krzychu

Model BMW: E-36 325i coupe
Kod silnika: M50B25
Wysłany: 2014-01-14, 19:54   

No miejsca faktycznie sporo i jeśli chodzi o sprawnościówke to 1/4 byłaby fajną atrakcją :) a co do ceny to 7 tys. niby dużo ale jeśli będzie 100 aut i zbieralibyśmy po 70 zł to już mamy tą kwote :)

Czolg 

Model BMW: e36 320i
Kod silnika: M52B20
Wysłany: 2014-01-14, 20:12   

wydaje mi się, że bez solidnych atrakcji nikt nie zapłaci 70zł za wjazd, a gdzie jakieś upominki za tor, 1/4 i inne pierdoły ?

Świder 
Hubert

Model BMW: e46 320d 6gang
Kod silnika: M47N20
Wysłany: 2014-01-14, 20:33   

ustalmy miejsce a potem pomyśli sie o kasie, tak jak mówiłem sponsorzy są ważny jakieś stoiska zawsze można opylić po pare zł itd myśle ze miejscówka może być

Heniu 
Bartek

Model BMW: E36 318IS
Kod silnika: M42B18
Wysłany: 2014-01-14, 21:06   

Wizja fajna... lecz ta kwota.
Mało realne abyśmy zebrali 100 aut na taki zlot za kwotę 70 zl z takiej racji żę nie każdego stać. My jak jeździliśmy na zloty też paczyliśmy na koszty wjazdu no i teoretycznie nie mieliśmy w cenie wjazdu nic.
Fakt sprawnościówka czy też wyścig na ćwiare może przyciągnąć ludzi ale słabo widzę uzbieranie tylu aut.

Do tego dochodzą koszta związane z dalszą organizacją - trzeba mieć zaplecze sanitarne, gastronomiczne no i atrakcje jak i nagrody i upominki dla uczestników a to też nie małe koszta.

Wiadomo że grilla własnego można odpalić, ustawić maszynę z tym popcornem i watą cukrową ale co dalej. Jakieś nagłośnienie też musi być - jak ktoś ma to super.

Musimy mieć coś co na prawdę przyciągnie ludzi.

Biorąc pod uwagę zaprzyjaźnione kluby:

Grupa Zachód
Gniezno
Szamotuły
Opalenica
Wągrowiec
Zabrze
Klub Południe

i MY. To jest w sumie 8 klubów. Wiadomo po 10 aut na każdy klub w sumie, wydaje się mało a jednak trzeba to uzbierać. Z takiego Zabrza niech wpadna max 4 auta bo mają najdalej. Na Grupę Zachód czy Szamotuły można liczyć bo tam zawsze im się chciało jeżdzic na zloty.. Południe - kolejne z 4-5 aut. Wągrowiec i Opalenica jak i Gniezno ile z 25 w sumie mogą uzbierać.

Od Nas wszyscy z klubu + vipy... może się udać nie musi.

Na Wrocławiu ile było 60-70 aut a też zapowiedziana była ponad setka.
Gołąbki miały ok 40 aut jak mnie pamięć nie myli.

Wydaje mi się ze lepiej zlot zrobić na mniej aut niż zrobić nie wiadomo co i świecić oczami. Weżmy pod uwagę że nie mamy też doświadczenia w takich imprezach !!!!

To że na zlot przyjechalo do Pestki prawie 100aut nie znaczy że na zlot tyle wpadnie aut biorąc pod uwagę że trzeba uiścić opłatę.
Dla niektórych doliczyć trzeba spanie bo to byśmy musieli tez gdzieś wykminić to się robią koszta. Wiadomo wszysyc by nie zostali bo znajdą się osoby które wróca do domu w danym dniu.

PAMIĘTAJ - "Czerwony może więcej"

WRak 
Prezes

Wysłany: 2014-01-14, 21:39   

To jest jak na razie jedna propozycja.

Poczekamy na inne.

I ile powiedzieć kolesiowi z parkingiem przy Kinepolis??

Pryntki 
Adrian

Model BMW: E36 318is Motorsport
Kod silnika: M42B18
Wysłany: 2014-01-14, 22:16   

Co do kinepolis, to jest ten plus że jest w mieście, pusty plac, możemy ułożyć trasę jaką chcemy i ustawić auta i resztę jak chcemy (WRak mi mówił że patrzył i spokojnie zmieszczą się auta i będzie jeszcze lekko pół parkingu na ułożenie ew toru czy jakiś innych atrakcji). Minusy to głównie to że to sama kostka brukowa, zero zieleni/trawy i cienia- przydało by się trochę trawy żeby np grilla czy coś rozłożyć albo usiąść itp.

Co do kasy to ja bym bezpiecznie przyjął około 80 aut (będzie więcej też będzie git, chodzi o to żeby nie planować zbyt optymistycznie, żeby potem się nie okazało że kasy nie starczy), cena za auto powiedzmy po około 50 zł (auto+kierowca+jeden pasażer, za każdego dodatkowego pasażera np. 5 zł) będzie okej, 70 zł to już dużo jak za taką imprezę. Wychodzi że było by wtedy około 4000 zł na całą imprezę.

Więc jak bym kinepolis proponował maks jakieś 3000 zł, jako górną granicę. Na początku rzućmy mu cenę 2000 zł będzie wtedy zapas ten 1000 zł na targowanie. Z tego co wiem i mówiono mi to ten parking stoi pusty, nikt tam nie parkuję, więc parking nie zarabia na siebie zbytnio, co jest dla nas dobrym argumentem przy negocjacji ceny, lepiej dla właściciela jak zarobi 2000 zł za jedną sobotę niż 0.

Przy takich założeniach że na plac wydajemy maks 3 tys. zł zostaje nam jakiś +/- 1000 zł na organizację reszty. Chyba że dostaniemy do tych 3000 zł połowę tego lotniska to też by była ciekawa oferta, jedyny jej minus w sumie to to że jest poza miastem i ten dojazd co Wrak pisze słaby.

Toji 
El Ambasadorrrrro

Model BMW: E23 732iA
Kod silnika: M30B32
Wysłany: 2014-01-14, 22:20   

To i ja dorzucę parę gorszy, ze swojej strony uruchomiłem kontakty i czekam na odpowiedz w sprawie Toru Poznań, zobaczymy jak to wyjdzie tam.

Co do Bednar, byłem tam i osobiści stwierdzam ze to jest ogromny teren na którym bez 150 aut lepiej się nie pokazywać, a jak mówił Heniu, patrząc realnie, 70 aut to będzie max w chuj i wielki huk ale i tak przeczuwam koło 40 aut.

W związku z tym że realistycznie 40 aut może się zjawi, wtedy lotnisko k/ Gądek, na którym był Styled wygląda co najmniej fajnie, przy hangarze i w środku rozłożą się auta, knajpa tez tam jest, miejsca grilowe/piknikowe też a na płycie lotniska można by ustawić szybkie 1/4 mili, na pewno na jakieś 3h da rade coś takiego ogarnąć.

Ale nie przekreślajmy niczego, jak dostanę odpowiedz w sprawie Toru Poznań to może to będzie wyglądać ciekawiej.

Gorzej że do momentu wybrania miejsca zlotu, ciężko z ustaleniem miejsca na bazę noclegową:/ A o tym temacie tez trzeba by pomyśleć. Przed weekendem planuje wybrać się na działeczkę to po drodze wpadnę do jednego miłego ośrodka i dowiem się jakie sa warunki i koszta jakby co.

Ogólnie jeszcze długa droga przed nami panowie :)

Toji 
El Ambasadorrrrro

Model BMW: E23 732iA
Kod silnika: M30B32
Wysłany: 2014-01-14, 22:26   

Co dom Kinepolis to trzeba skontaktować się z BDC i Łukaszem Rumiej albo Gerard Loba - z tego co wiem to oni tam załatwiali w zeszłym roku rozpoczęcie sezonu czy coś w tym stylu, można się podpytać ile oni kasy wyłożyli.

Druga sprawa to szczerze wątpię że właściciel parkingu zezwoli na jakieś wydzielenie miejsca na szaleństwa, jak coś się stanie to on jako właściciel będzie odpowiadał prawnie razem z organizatorami więc szczerze wątpię w wyrażenie takiej zgody. Jak padnie na Parking przy Kinepolis to zapomnijcie o zabawie, tylko spot i parking co najwyżej. Jak BDC się tam organizowało to ledwo dostali zezwolenie na grupę stunterów na skuterkach :/

Odpowiedz do tematu