BMW-TEAM-POZNAN.PL

Poprzedni temat «» Następny temat
Code My Bimmer wita wszystkich fanow BMW
Autor Wiadomość
Code My Bimmer 
BMW CODER

Model BMW: E61 530XD po wirusie
Kod silnika: M57N2
Wysłany: 2014-06-25, 14:23   Code My Bimmer wita wszystkich fanow BMW

( Dzieki uprzejmości zarządu forum będziemy mogli spotkać się w sobotę na Spocie :super: )

Witam wszystkich serdecznie,

Na początku kilka słów o mnie jako że wielu jeszcze mnie nie zna a zawsze lepiej pracuje się z kimś prawdziwym a nie wirtualnym jak co niektórzy tutaj na forum :

A więc mam na imię Artur, jestem z Jeleniej Góry w woj. Dolnośląskim ( pisze bo wiele osób najpierw się ze mną umawia a potem dopiero się okazuje że muszą pół polski przejechać ), aktualne e61 to moja 5 już beemka .

Jestem założycielem międzynarodowej grupy zrzeszającej koderów marki BMW, Mini, Mercedes i grupy VAG. Grupa nosi nazwę BCT - BMW Coding Team, strona w okolicach wiosny zostanie ukończona i będzie można komunikować się z nami w pięciu językach : Angielskim ( zarówno British English jak i American English ) Polskim, Czeskim, Niemieckim i Chińskim no i ew rosyjski więc Polacy porozrzucani po całym świecie będą mieli możliwość podjechania do któryś z garaży w wielu krajach którzy z nami współpracują w dużo lepszych cenach niż gdyby przyszli z ulicy :cool2:

Można się kontaktować ze mną na kilka sposobów :

EMAIL i GTALK : dziqsek@gmail.com
TELEFONICZNIE : 790465462
FACEBOOK : http://www.facebook.pl/dziqsek
http://www.facebook.pl/codemybimmer
GADU GADU : 6357677

Aktualnie 75% naszego teamu dysponuje interface-ami : OPS, ICOM, ADS, DCAN , E-SYS oraz oprogramowaniem : ISTA/D i ISTA P v52 , INPA z najnowszymi skryptami łącznie z silnikami serii N oraz skryptami TD-53X, DIS, NCS Expert.

Specjalizujemy sie w modelach e6x,e7x,e8x,e9x orazz e46 i e53.

Zajmujemy się jak napisane w temacie :

- Aktualizacją sterowników w aucie, całościowo lub wybiórczo czas trwania od 10minut ( jeden sterownik wybiórczo, do 6h całe autko )

- Kodowaniem nowych funkcji w aucie jak DRL ( światła do jazdy dziennej), Cyfrowe prędkościomierze i spalanie, Składane lusterka i wiele innych

- Kodowanie i adaptacja wtryskiwaczy, przepływomierzy

- Zmiana Lamp Halogen na Xenon, oraz Pre LCI na LCI

- Zmiana modułów świateł ( i pomoc w zakupie )

- Zmiana nr VIN w dokupionych modułach

- Diagnostyka modułów, po pracy klient otrzymuje wydruk lub plik jpg ( wedle życzenia) z numerami błędów oraz ich znaczeniem , oraz ewentualne możliwe przyczyny wystąpienia błędu(ów)

- Diagnostyka i wymuszone wypalanie DPF ( blisko mojej siedziby jest dwupasmówka o długości 4km gdzie można jeździć w jedną i drugą stronę bez przerywania wypalania), a w okolicach późnej wiosny powstanie stacjonarne urządzenie z rolkami do wypalania na miejscu póki co trwają formalności.

- Adaptacja skrzyni biegów włącznie z aktualizacją softu w sterownikach w autach z roczników 2003-2007 w których wcześniej zabieg ni był przeprowadzany i skrzynia szarpie np przy zrzucaniu z 2 na 1, chyba że skrzynia posiada uszkodzenie mechaniczne lub poziom oleju jest niewłaściwy lub jest on już zwyczajnie przepracowany.

- Przerabianie aut USA na EU włącznie z modyfikacją lamp, dodawaniem świateł przeciwmgielnych tylnych i zmiana radia na EU częstotliwości

- Oraz wiele wiele innych usług, o które można śmiało pytać :cool2:

Jedyne czego nie zrobimy to cofanie liczników i usuwanie crash daty ze sterowników plus nie wkładamy żadnych emulatorów zamiast poduszek i nie pomagamy ukrywać żadnych faktów związanych z powypadkową przeszłością samochodu więc proszę więcej nie pytać!!! :nienie: :nienie: :nienie:

Organizujemy też grupowe spotkania w większych miastach lub województwach naszego kraju, wtedy pojawiam się osobiście i można mnie spotkać , pogadać, podpytać oraz dopisać się do listy. Warunkiem wyjazdowego spotkania grupowego jest zebranie minimalnej ilości osób która jest wprost proporcjonalna do odległości od mojego miejsca zamieszkania i czasu jaki to zajmie, z reguły sąto wypady weekendowe sobota i niedziela, czasem od rana do wieczora czasem cały weekend.

Jak na razie grupowe kodowanie/atualizacja odbyło się :

Poznań i okolice : viewtopic.php?f=70&t=196778&hilit=grupowe
Katowice i okolice : viewtopic.php?f=70&t=199545&hilit=grupowe
Zielona Góra i okolice na innym forum

Temat jest otwarty więc jeżeli chcecie mnie do siebie zaprosić proszę pytać, robić listy i pomyślimy co dalej.

Zajmujemy się też grupowymi zakupami LED markerów do modeli LCI oraz do wnętrza : viewtopic.php?f=70&t=199545&hilit=grupowe aktualnie trwają negocjacje z nowym dostawcą na HID markery ( zestaw xenon do ringów świecą mocniej niz w serii F ) i nową generacje LED markerów do PreLCI i LCI , poprzedni dostawca zaczął niepokojąco podnosić ceny więc podziękowaliśmy za współpracę.

Jestem legalnym działaczem, posiadam własną działalność gospodarczą i na życzenie mogę wystawić FAKTURĘ VAT

Przepraszam za rozpisanie się , ale chcę żeby każdy mógł mnie jak najlepiej poznać bo wtedy pracuje się najprzyjemniej i jest jakże ważne wzajemne zaufanie, nie jestem wirtualną osobą, nie stosują agresywnego marketingu, zdecydowanie bardziej nastawiony jestem na pocztę pantoflową :cool2:

- Na etapie przygotowań w tej chwili jest oferta szkoleń na naszych sprzętach bąź teżna sprzętach zainteresowanych

OCZYWIŚCIE DZIAŁAMY RÓWNIEŻ ZDALNIE!!!!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do współpracy!

EDIT:

Link do uogólnionej listy , pełna specyfikacja z rozbiciem na modele pojawi się kiedy znajdę więcej wolnego czasu.

https://www.dropbox.com/s...vlsne/LISTA.doc

OFICJALNY PARTNER BMW AG
Zdalna pomoc przez Teamviewer
Diagnostyka,kodowanie, aktualizacja, doposażanie.
Oryginalne nowe części taniej niż ASO !!!
Aktualne softy i aktualizacje do BMW E60,E90,E70 itp
ICOM A2 +ISTA online

Tel. 790-465-462 gg: 6357677

WRak 
Prezes

Model BMW: E39 525 TDS
Kod silnika: M51D25
Wysłany: 2014-06-25, 18:41   

Witamy serdecznie!!!!

sajmon12 

Model BMW: E39 528
Kod silnika: M52B28
Wysłany: 2014-06-25, 19:15   

Siemanko

Code My Bimmer 
BMW CODER

Wysłany: 2014-06-26, 01:06   

Dziękuję bardzo i do zobaczenia ;-)

Szkoda tylko , że nie zdążyłem zrobić jakiejś listychętnych było by lepiej i sprawniej.

Jako że to spotkanie jest dla mnie dodatkiem którego wcześniej nie planowałem , bo nie wiedziałem będę sam , z dwoma laptopami i softam i do modeli E46,E39,E60,E90,E53,E70 itp

Srebrne BMW E61 na rejestracji zaczynającej się na DJ ( Dolny Slask Jelenia Gora )

OFICJALNY PARTNER BMW AG
ICOM A2 +ISTA online

Haidi 

Model BMW: E38 740i
Kod silnika: M62 B44
Wysłany: 2014-06-26, 05:16   

Siemanko :lol: szkoda że przy e38 nie możesz pogrzebać :|

Code My Bimmer 
BMW CODER

Wysłany: 2014-06-26, 22:06   

Wezme przejściówkę na okrągłe gniazdo, coś tam może uda się pogrzebać ale nic nie obiecuje

OFICJALNY PARTNER BMW AG
ICOM A2 +ISTA online

Haidi 

Model BMW: E38 740i
Kod silnika: M62 B44
Wysłany: 2014-06-27, 10:56   

Code My Bimmer napisał/a:
Wezme przejściówkę na okrągłe gniazdo, coś tam może uda się pogrzebać ale nic nie obiecuje

Podzękował :super:

Code My Bimmer 
BMW CODER

Wysłany: 2014-09-09, 23:33   

Ale tu się cisza zrobiła ;)

OFICJALNY PARTNER BMW AG
ICOM A2 +ISTA online

WRak 
Prezes

Model BMW: E39 525 TDS
Kod silnika: M51D25
Wysłany: 2014-09-12, 17:04   

Wszyscy przenieśli się na fejsa :D

Code My Bimmer 
BMW CODER

Wysłany: 2015-01-22, 20:02   

Ostatni weekendstycznia czyli od 30 do 1 lutego odbędzie się grupowe spotkanie na którym będzie można zakodować, zdiagnozować, zaktualizować lub zakodować swoje BMW/Mini/Rolls-Royce-a. Dostępne są też kody FSC do map nawigacyjnych oraz PL menu dla aut 2010+, możliwośc odblokowania dvd w czasie jazdy oraz same mapy do CCC/CIC/NBT

Zapraszam do zadawania ptań w temacie lub na pw

OFICJALNY PARTNER BMW AG
ICOM A2 +ISTA online

Code My Bimmer 
BMW CODER

Wysłany: 2015-06-17, 12:27   

CodeMyBimmer napisał/a:
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do Poznania, gdzie odbędzie w dniach 26-28 czerwca ( z ewentualnym przedłużeniem)odbędzie się kolejne grupowe spotkanie. Na miejscu będzie można zaktualizować oprogramowanie układowe w samochodzie, zdiagnozować swoje auto, dokodować ukryte funkcje, aktywować światła do jazdy dziennej. Wgrać Polskie Menu, zaktualizować mapki nawigacyjne czy też podnieść moc lub wypalić/wyłączyć filtr cząstek stałych DPF.

Zainteresowanych zapraszam do zadawania pytań telefonicznie lub przez wiadomość prywatna.

OFICJALNY PARTNER BMW AG
ICOM A2 +ISTA online

Odpowiedz do tematu