BMW-TEAM-POZNAN.PL

Poprzedni temat «» Następny temat
Degradacja Sajmon !!!!
Autor Wiadomość
Heniu 
Bartek

Model BMW: E36 318IS
Kod silnika: M42B18
Wysłany: 2016-02-24, 19:12   Degradacja Sajmon !!!!

Witam. Informuję że od dnia dzisiejszego Sajmon przestaje być członkiem BTP oraz moderatorem fanpage BTP. Powodem tej decyzji jest działanie na szkodę Bmw Team Poznań poprzez zakładanie grup oraz fanpagu o identycznej tematyce oraz nakłanianie do "zmiany barw". Jeżeli fanpage prowadzony przez Sajmona jest tylko zwykłym fanpagem na którym są umieszczane zdjęcia aut, to z jakiej racji jest organizowany Spot Integracyjny. Pomimo wszelakich próśb z mojej strony odnośnie wskrzeszenia forum a zaprzestaniu udzielania sie na ukrytych grupach na facebooku które niczym nie promują BTP, założenie nowej ukrytej grupy do której ja nie mam dostępu jako jeden z nielicznych z BTP oraz robieniu na "złość" mojej osobie i wysuwaniu urojonych pomysłów co do działalności mojej osoby w BTP nic nie zmienia i działa na niekorzyść całej rodziny BTP. Uważam ze jako osoba pełniąca obowiązki zastępcy Prezesa powinna być w stałym kontakcie z Zarządem, Administratorem strony i konsultować pewne zmiany, pomysły i problemy, a nie twierdzenie że działa się na własną rękę. Osobiście nie raz podkreślałem to iż kontakt ze mną jest cały czas taki sam czyli 2 telefony, fb, mail lub wizyta osobista tam gdzie teraz mieszkam. Ciekawe ze inni umieją się skontaktować ze mną bezproblemowo tylko jedna osoba ma z tym problem.
Szale przeważyła nielojalne zachowanie poprzez usuwanie wiadomości z konta fanepage BTP które nie jest jego własnością.

PAMIĘTAJ - "Czerwony może więcej"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi