BMW-TEAM-POZNAN.PL

Poprzedni temat «» Następny temat
Alior Bank - Gwarancja najniższej raty i inne banki- Kredyty
Autor Wiadomość
mani210 

Model BMW: e38 735i
Kod silnika: V8
Wysłany: 2012-06-15, 11:51   Alior Bank - Gwarancja najniższej raty i inne banki- Kredyty

Witam,
wrzucam ten temat zwarzyszy na sytuacje jaka ma miejsce i ofertę Alior`a która trwa jedynie do końca bieżącego miesiąca.

Chodzi tu o pomoc forumowiczom czy też ich znajomym. Mianowicie Alior bank sam sobie "strzelił w kolano "dając ofertę dla klientów, która nie jest dla nich wcale dochodowa a wręcz udzielają kredytów które absolutnie sie im nie opłacają i nawet gdyby chcieli się z tego wycofać i do końca czerwca musi udzielać kredytów na określonych warunkach.
Prawdę mówiąc jestem w stanie uzyskać dla klienta taką ofertę w chwili obecnej jaką on sobie tylko wymarzy. Nawet dla małych kwot rzędu 20tyś dać warunki jak dla stałego klienta który wnioskuje o 150 000 i więcej.

Od kilku lat pracuje w finansach i szczerze mówiąc ich ofertą jestem wstanie w chwili obecnej przebić każdą ofertę nawet PKO Deutsche bądź BZ WBK a znam je równie dobrze bo mam do dyspozycji praktycznie wszystkie instytucje finansowe na Polskim rynku.

Więc jeżeli w chwili obecnej ktoś posiada jakikolwiek kredyt gotówkowe, karty kredytowe, limity w kontach i chciałby je skonsolidować aby miesięcznie pozostało mu nawet kilkaset złotych w portfelu a w skali całego okresu kredytowania kilka ładnych tysięcy albo po prostu potrzebuje dodatkowej gotówki to zapraszam na PW. Tam moge udzielić więcej informacji co do samego procesu wnioskowania itd. więcej nie bardzo mogę napisać publicznie bo po pierwsze sam sobie mogę zaszkodzić a po drugie tajemnica bankowa ;)

I nie będziesz miał siódemek cudzych przede mną...
e38 735i http://bmw-sport.pl/viewt...=116406&start=0

Odpowiedz do tematu